Възможности за кариерно развитие с "Идеал" ООД

01.04.2024 00:00:00
Светослав Минчев

Възможности за кариерно развитие с "Идеал" ООД –

Открийте своето следващо професионално предизвикателство!

Уважаеми студенти и възпитаници на Русенския университет "Ангел Кънчев",

Центърът за кариерно развитие с радост ви информира за нови вълнуващи възможности за кариерно развитие с нашите партньори от "Идеал" ООД – водеща компания в сферата на проектирането, изработването, доставката и монтажа на хладилна и климатична техника, както и газови и отоплителни инсталации.

В момента "Идеал" ООД активно търси да разшири своя екип с мотивирани и квалифицирани специалисти за следните позиции:

1. 1.   Монтажник на климатична, вентилационна и хладилна техника
  2. 2.   Техник-механик на хладилна и климатична техника

Позициите предлагат вълнуваща възможност за развитие в динамична среда, работа по график, служебен автомобил, телефон, професионални инструменти, мотивиращо възнаграждение и обучения за повишаване на квалификацията.

Изисквания към кандидатите:

• Средно техническо образование;
  • Опит и/или познания в монтажа на климатична техника се считат за предимство;
  • Притежание на шофьорска книжка категория B;
  • Лични качества като мотивация, умения за работа в екип, техническа компетентност.

Повече информация за позициите, както и за самата компания "Идеал" ООД, можете да намерите на профила им в портала за кариерно развитие jobs.bg или като се свържете директно с тях на имейл idealserviz@abv.bg или на телефонен номер 0885 032 025.

Ако се чувствате мотивирани и готови да станете част от този вълнуващ проект, не пропускайте да изпратите своята автобиография, придружена със снимка в паспортен формат, на посочените контакти в обявата. Избраните кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Не пропускайте тази уникална възможност да развиете своята кариера в сферата на хладилната и климатична техника с един от лидерите на пазара. Очакваме с нетърпение вашите кандидатури!