Стажантска програма в отдел Продуктово развитие

05.04.2024 00:00:00
Шумен
Павел ПЕТКОВ

Вярваме, че топлината е основен фактор в човешкия живот. TESY фокусира дългогодишен опит, иновации и плам, за да предложи уреди за отопление и топла вода.

Повече от 30 години TESY е една от най-иновативните и водещи компании в производството на бойлери с индиректно загряване и електрически отоплителни уреди в Европа. TESY развива дейност в над 65 държави, 4 континента и има повече от 1200 мотивирани и отдадени служители от 16 националности.

Стремежът да дадем повече на нашите клиенти е основополагаща философия на TESY и единствената непроменлива величина в динамичното развитие на компанията. През изминалите години TESY промени не само българския пазар за производство на електрически бойлери, но и световния.

Горди сме от факта, че сме бързо развиваща се компания със стремеж да бъде лидер на пазарите не само в Европа, но и в световен мащаб.

TESY отваря своите врати, за да посрещне младии амбициозни хора. Целта ни е да Ви предоставим възможност за практически опит по специалностите, които учите. Нашите ментори ще ви въведат в дебрите на професионалния свят и ще ви дадат възможност да реализирате научената теория в практиката. Присъединете се към нашата лятна стажантска програма

Стажантска програма в отдел Продуктово развитие

Описание на длъжността:

- Активно работи във виртуална среда посредством CAD

- Създава и оформя техническа документация

- Придобива опит в използването на компютърни симулации и анализи

- Създава фотореалистични изображения от виртуални модели

- Провежда лабораторни изследвания за съответствие с Европейските стандарти

- Оценява нови и алтернативни компоненти

Подходяща специалност:

- Специалности от сферата на машинно инженерство, енергетика, топлотехника, мехатроника, инженерен дизайн или друга техническа специалност студенти от втори курс нагоре

Изисквания:

- Умения за работа в екип

- Добра компютърна грамотност и умения за работа с 3D CAD софтуер, препоръчително Solidworks

Присъединете се към света на TESY и в замяна ще получите:

- Възможностза реализиране на научената теория на практика

- Ментор, който да подпомага Вашето успешно практическо обучение

- Трудов договор съгласно Кодекса на труда

- Месечно възнаграждение

- Допълнителни социални придобивки

Изпратете ни своя автобиография на е-мейл: recruitment@tesy.com

Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Конфиденциалността е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.