Стажантска програма в отдел Осигуряване на качеството и стандарти

05.04.2024 00:00:00
Шумен
Павел ПЕТКОВ

Вярваме, че топлината е основен фактор в човешкия живот. TESY фокусира дългогодишен опит, иновации и плам, за да предложи уреди за отопление и топла вода.
Повече от 30 години TESY е една от най-иновативните и водещи компании в производството на бойлери с индиректно загряване и електрически отоплителни уреди в Европа. TESY развива дейност в над 65 държави, 4 континента и има повече от 1200 мотивирани и отдадени служители от 16 националности.
Стремежът да дадем повече на нашите клиенти е основополагаща философия на TESY и единствената непроменлива величина в динамичното развитие на компанията. През изминалите години TESY промени не само българския пазар за производство на електрически бойлери, но и световния.
Горди сме от факта, че сме бързо развиваща се компания със стремеж да бъде лидер на пазарите не само в Европа, но и в световен мащаб.
TESY отваря своите врати, за да посрещне млади и амбициозни хора. Целта ни е да Ви предоставим възможност за практически опит по специалностите, които учите. Нашите ментори ще ви въведат в дебрите на професионалния свят и ще ви дадат възможност да реализирате научената теория в практиката. Присъединете се към нашата лятна стажантска програма

Стажантска програма в отдел Осигуряване на качеството и стандарти

Описание на длъжността:
Подпомага екипа в дейностите в лабораторията на отдела
Провежда тестове на произвежданите уреди - обемни и проточни, според стандартите на компанията
Обработва и анализира данните от проведените тестове и изготвя протоколи
Изготвя сравнителни анализи на изделията, произвеждани в TESY
Изготвя анализи на конкурентни изделия и ги съпоставя с елементите от анализите на продуктите от портфолиото на TESY
Участва в разработването на нови продукти и провежда необходимите тестове и анализи
Следи за изправността на оборудването и извършва корекции по него, ако е необходимо

Подходяща специалност:
Инженерни специалности – втори, трети и четвърти курс на обучение

Изисквания:
Желание за развитие и работа в сферата на производството
Добра компютърна грамотност

Присъединете се към света на TESY и в замяна ще получите:
Възможност за реализиране на научената теория на практика
Ментор, който да подпомага Вашето успешно практическо обучение
Трудов договор съгласно Кодекса на труда
Месечно възнаграждение
Допълнителни социални придобивки

Изпратете ни своя автобиография на е-мейл: recruitment@tesy.com

Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Конфиденциалността е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

www.tesy.com
48 Madara Blvd., 9700 Shumen, Bulgaria Shumen.: +359 54 859-129; Sofia.: +359 2 902-66-66