Стажантска програма в отдел Директни доставки

05.04.2024 00:00:00
Шумен
Павел ПЕТКОВ

Вярваме, че топлината е основен фактор в човешкия живот. TESY фокусира дългогодишен опит, иновации и плам, за да предложи уреди за отопление и топла вода.
Повече от 30 години TESY е една от най-иновативните и водещи компании в производството на бойлери с индиректно загряване и електрически отоплителни уреди в Европа. TESY развива дейност в над 65 държави, 4 континента и има повече от 1200 мотивирани и отдадени служители от 16 националности.
Стремежът да дадем повече на нашите клиенти е основополагаща философия на TESY и единствената непроменлива величина в динамичното развитие на компанията. През изминалите години TESY промени не само българския пазар за производство на електрически бойлери, но и световния.
Горди сме от факта, че сме бързо развиваща се компания със стремеж да бъде лидер на пазарите не само в Европа, но и в световен мащаб.
TESY отваря своите врати, за да посрещне млади и амбициозни хора. Целта ни е да Ви предоставим възможност за практически опит по специалностите, които учите. Нашите ментори ще ви въведат в дебрите на професионалния свят и ще ви дадат възможност да реализирате научената теория в практиката. Присъединете се към нашата лятна стажантска програма

Стажантска програма в отдел Директни доставки
Позиционирана в Шумен

Описание на длъжността:
Участва в процеса по търсене и разработка на нови материали и доставчици съвместно с отдел Продуктово развитие
Помага в развитието на стратегията на TESY за управление и работа с доставчиците с цел постигане на оптимални условия и високо качество на доставяните материали
Участва в подготовката на преговорите с доставчици
Изготвя анализи за оптимизиране на себестойности, управление на риска и други

Подходящи специалности:
Бизнес логистика – трети и четвърти курс на обучение
Индустриален мениджмънт и инженерство - трети и четвърти курс на обучение

Изисквания:
Английски език – много добро владеене писмено и говоримо
Добра компютърна грамотност - Microsoft Office

Присъединете се към света на TESY и в замяна ще получите:
Възможност за реализиране на научената теория на практика
Ментор, който да подпомага Вашето успешно практическо обучение
Трудов договор съгласно Кодекса на труда
Месечно възнаграждение
Допълнителни социални придобивки

Изпратете ни своя автобиография на е-мейл: recruitment@tesy.com

Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Конфиденциалността е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

www.tesy.com
48 Madara Blvd., 9700 Shumen, Bulgaria Shumen.: +359 54 859-129; Sofia.: +359 2 902-66-66