Стажантска програма „Мегатрон Академия“

Селско, горско стопанство и рибовъдство
10.04.2024 00:00:00
Никола Николов

'Мегатрон Академия' е стажантска програма предназначена за студенти с инженерни специалности и е отворена през цялата година. Какво предлага нашата програма:

-         срочен трудов договор на пълен работен ден

-         месечно възнаграждение

-         безопасни условия на труд

-         oбучение от най-добрите ни сервизни експерти

-         работно облекло

-         възможност за работа след стажа

По време на стажа студентите имат възможност да черпят ценен практически опит в поддръжката и сервизното обслужване на водещи марки земеделска и строителна техника – John Deere, Kuhn, Bobcat, Develon, работейки рамо до рамо с най-добрите ни сервизни инженери, които са техни ментори и учители.

За да кандидатствате за нашата стажантска програма е необходимо да попълните електронния ни формуляр на този линк: