СТАЖАНТ КЪМ ОТДЕЛ СНАБДЯВАНЕ

17.04.2024 00:00:00
Търговище
Димитър Нонков

Програма за млади таланти „Заедно“ – 2024 г.

„Шишеджам“ е основан през 1935 година с което дава началото на индустрията за производство на стъкло в Турция в съответствие с вижданията и визията на Мустафа Кемал Ататюрк – основателят на Турската Република. Днес, „Шишеджам“ играе водеща роля в  областта на производство на стъкло и химикали. „Шишеджам“ е единствената световна компания, която оперира във всички сфери за производство на стъкла – плоско стъкло, домакинско стъкло, стъклен амбалаж и в химическата промишленост. Понастоящем, „Шишеджам“ се нарежда сред първите два най-големи производители на домакинско стъкло и в първите пет на производителите на стъклен амбалаж и плоско стъкло. Общността „Шишеджам“ е един от трите най-големи производители на калцинирана сода в света и световен лидер в хромовите химикали.

„Шишеджам“  играе водеща роля в бизнес линиите за производство на плоско стъкло, домакинско стъкло, амбалаж, химикали, автомобилно стъкло, стъклени влакна, енергия и рециклиране. Холдингът има действащи заводи в Турция, Германия, Италия, България, Румъния, Словакия, Унгария, Босна и Херцеговина, Русия, Грузия, Украйна, Египет, Индия и САЩ.

Sisecam, прави твърди стъпки към целта си да се превърне в един от 3-те най-големи световни производители в основните си области на дейност, чрез своите компетентни човешки ресурси и интелигентни технологии, непрекъснато продължава да трансформира своята цифрова инфраструктура и култура, като взема предвид бъдещите нужди. Sisecam, който има 88 години опит, повече от 25 хиляди служители, производствени дейности в 14 държави на четири континента и търговска мрежа от повече от 150 държави, продължава пътя си на растеж в съответствие със своята стратегия „Global Excellence“ и с приобщаващия подход, който подпомага развитието на цялата екосистема на компанията. Sisecam поема отговорност за опазването на планетата, овластяването на обществото и трансформирането на живота със своята стратегия CareForNext, която е в съответствие с целите за устойчиво развитие на ООН и се съсредоточава около тях. Sisecam използва целия си опит и компетенции за насърчаване на устойчивото развитие във всеки аспект.

„Тракия Глас България“ ЕАД набира кандидати за провеждане на платен стаж в реална работна среда. По време на стажа одобреното лице ще има възможност да се запознае отблизо и в детайли със спецификите на извършваната дейност, както и да приложи на практика придобитите по време на обучението си знания.

Като част от Програма за млади таланти „Заедно“, ти ще придобиеш опит за:

• Развиване на умения и подготовка за кариера в глобална индустриална компания;
  • Ще подобриш съществуващите си силни страни, докато развиваш ключови умения в изграждането на екипа, комуникацията, решаването на проблеми и управлението на проекти;
  • Ще се погрижим за твоето развитие, чрез провеждането на обучения, включването в бизнес училища и мрежа от лидери на Шишеджам.
  • Регистриране на нови доставчици и материали в системата „MDG“ и сключване на застраховка за поръчаните стоки;
  • Придобиване на умения за комуникация с доставчици относно исканите материали и услуги;
  • Придобиване на умения за проследяване на поръчаните стоки и услуги до доставката им до склад за материали.

Компетенции:

• Учащи в трети или четвърти курс бакалаври, учащи магистри или докторанти във висше учебно заведение – специалност „Финанси“, "Счетоводство и контрол", „Икономика“, „Бизнес администрация“ или с друга икономическа насоченост;
  • Добро владеене на английски език;
  • Добро владеене на MS Office (Word, Excel);
  • Аналитично мислене, предприемчивост, инициативност  и гъвкавост;
  • Мотивиран с желание за придобиване на нови знания и добър екипен играч;
  • Организираност и отговорност към изпълнението на поставените задачи;

Ние предлагаме:

• 5 месечен платен стаж с работно време съобразено с ангажираността на студента в университета;
  • Стартиране на стажантската програма - началото на месец Май до края на месец Септември 2024г.;
  • Ежемесечно възнаграждение в размер на минималната работна заплата за страната;
  • Осигурено работно облекло;
  • Храна по време на провеждане на стажа;
  • Осигурен транспорт;
  • Ваучери за храна;

Фирмата ще се свърже с одобрените по документи кандидати.