Стажант - банково обслужване в град Русе

18.04.2019 00:00:00
София
Деница Сотирова

ОББ е основана през 1992г. посредством сливането на 22 български регионални търговски банки, което е първият и най-мащабен консолидационен проект в българския банков сектор, а от 2017 г. Банката вече е част от белгийската банково-застрахователна група КВС, която в момента е най-голямата финансова група в България. Ако искаш да опознаеш работата във финансова институция като нашата отвътре и да придобиеш знания и опит в международна компания, то възможността да преминеш стаж при нас е точно за теб!

Стажантската програма на ОББ е един от начините рано да идентифицираме талантливите бъдещи професионалисти и да подпомогнем тяхното кариерно развитие. Тя е насочена към студенти, желаещи да приложат наученото на практика и с висока мотивация за професионална реализация в банковата сфера.

В СЛУЧАЙ ЧЕ:

ИСКАШ ДА ПОЕМЕШ СЛЕДНИТЕ ОСНОВНИ ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВА:

• Да подпомагаш екипа по различни текущи задачи, свързани с ежедневната работа

• Да научиш повече за обслужването на клиенти и предлагането на банковите и застрахователни продукти и услуги, с които КВС оперира на финансовия пазар в България

• Да участваш активно в привличането на нови клиенти в клона

• Да подпомагаш изготвянето на справки и административните дейности в клона

И СИ:

Студент в специалност с икономическа насоченост

• Организиран и имаш желание за работа в динамична среда

• Добър в работата с Microsoft office

• Желаеш да се развиваш и да трупаш нови знания в банковата сфера

• Адаптивен, комуникативен и имаш умения за работа в екип

ПРИ НАС ЩЕ ОТКРИЕШ:

• Предизвикателни, изключително интересни и практически ориентирани задачи

• Страхотен екип от доказани професионалисти в банковата сфера и мотивираща работна среда

• Възможност за неплатен стаж на изключително гъвкав график, при изготвянето на който се съобразяваме с индивидуалната нужда и възможност на всеки стажант

• При добро представяне по време на стажа - възможност за дългосрочно развитие в рамките на организацията

• Повече за корпоративната ни културата и работната ни етика

• Сертификат за преминат стаж

• Индивидуален ментор, който ще наблюдава дейността ти и ще се грижи за прогреса ти

В случай, че искаш да станеш част от страхотния ни екип, моля, изпрати ни своя актуална автобиография и мотивационно писмо, натискайки бутона „Кандидатствай“ малко по-долу.

Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на събеседване.

Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.