Стаж в отдел „Човешки ресурси“

24.06.2024 00:00:00
Светлана Жекова

Търсим си нов колега. Бихме искали да увеличим екипа на отдела (Човешки ресурси) със стажант в областта на администриране и развитие на персонала.

За какво основно ще разчитаме на теб:
Да се включваш във различните дейности организирани и управлявани от отдел „Човешки ресурси“, като: подбор на персонал, дейности свързани с организационни въпроси, информираност на персонала и много други.

Ще се припознаем в теб, ако:
Имаш мотивация и желание да се научиш.
Учиш или притежаваш релевантно висше образование.
Владееш писмено и говоримо английски език
Умело работиш с MS office пакет, както и желание да се научиш да работиш с нашите системи и програми.
Предимство е ако познаваш системата по качество ISO 9001.
Умееш както да работиш в екип, така и да организираш собствените си задачи
Комуникацията с много и различни хора не те притеснява

В замяна, освен, че ще бъдеш в най-забавния и в същото време сплотен отдел, можем да ти обещаем:
Конкурентно възнаграждение
Завиден пакет социални придобивки
Безплатен транспорт от/до Русе
Прекрасни дни и събития, споделени с колегите

Ако се припознаваш в горе-написаното, изпрати ни твоята кандидатура тук:

svetlana.jekova@witte-automotive.bg

Личните данни на кандидатите ще бъдат обработвани при строга конфиденциалност от ВИТТЕ Аутомотив България ЕООД, единствено с цел подбор и набиране на персонал, и няма да бъдат прехвърляни на други администратори на данни, освен ако това не е предвидено в закона. Кандидатите предоставят своите лични данни на доброволна основа и ще имат право на достъп и коригиране на личните им данни в разумен срок след подаване на писмено искане.