Организатор производство - Механичен участък

29.06.2022 00:00:00
Павлина Тодорова

Дейност:

„ТМ-Технолоджи” е създадена през 2003 година и е съсредоточена върху металообработка и производство на едрогабаритни метални конструкции в различни сфери на промишлеността.

За корабостроителната индустрия, компанията произвежда: дънно-бордови секции за кораби със стабилизиращи пера, рулеви пера, стабилизиращи пера, цистерни, фундаменти за сепаратори, дизел генератори, главен двигател  и други, под надозра на DNV-GL и RINA. Предстоят проекти под надзора на BV.

„ТМ-Технолоджи“ е разположена върху площ от 87 000 м2, от които 65 000 м2 са закрита площ, в непосредствена близост до порт Булмаркет на река Дунав, с директен достъп до железопътни, сухопътни и речни пътни връзки.

Фирмата има персонал от над 200 души, сред които инженери, оператори, заварчици, шлосери, корпусници.

Изисквания
Организатор производство - Механичен участък
1. Отговорности и задължения:

- Организира и осъществява управлението на производствената дейност от неговия ресор;
- Следи и организира дейността по оперативно управление на производството и осигуряване на
синхрон в дейността на отделните звена;
- Контролира обезпечеността на производството с материални ресурси и персонал;
- Участва при приемането и внедряването на разработки за въвеждане на нови дейности,
усъвършенстване на производството и подобряване качеството на работа.

2. Изисквания:

- висше техническо образование в областта на машиностроенето;
- опит на подобна позиция - счита се като предимство.

3.Компанията предлага:

- Редовно заплащане;
- Безплатен транспорт от и до работното място;
- Встъпително обучение на работното място;
- Ваучери за храна;
- Възможност за обучение и придобиване на нови квалификации;
- Мотивираща работна среда.