Лятна стажантска програма "Let your ABB story begin"

Електроника
07.06.2024 00:00:00
София
Надежда Ангелова

АББ е технологичен лидер в електроснабдяването, електрообзавеждането и автоматизацията, позволяващ по-устойчиво и ефективно бъдеще. Решенията на компанията обединяват инженерно ноу-хау и софтуер, за да оптимизират начина, по който нещата се произвеждат, предвижват, захранват и управляват. Надграждайки над 130 години върхови постижения, около 105 000 служители на АББ са ангажирани с иновациите, които ускоряват индустриалната трансформация.

Готови ли сте да се развивате и да дадете старт на Вашата история? Изглежда ли АББ точното място, където да направите това?

Ние Ви предлагаме стажантска програма, с която да дадете начало на своето развитие като специалисти.

Направления, включени в стажантската програма:

Електроника, Мехатроника и Електротехника

Автоматизация и Индустриален мениджмънт

Обслужване на клиенти

Качествен контрол

Здраве и безопасност

Маркетинг и реклама

Изисквания:

Да сте учащ или да имате интерес в някое от професионалните направления, включени в стажантската програма

Добро владеене на MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

Английски език, ще се счита за предимство

Изпълнителност и отговорност

Умение за работа в екип

Основна информация:

• АББ България - клон Раковски
  • Стаж, пълно работно време
  • Трудов договор

Ние предоставяме:

• Заплащане по време на стажа
  • Месечни ваучери за храна
  • Допълнително здравно осигуряване
  • Ментор от АББ
  • Програма за развитие
  • Осигурен транспорт
  • Онлайн курс по английски език
  • Спортна карта на атрактивна цена

Работата в АББ Ви дава възможност да допринесете за един по-здрав и проспериращ свят. Обогатете Вашата история като се присъедините към един всеотдаен екип, с чиято помощ ще се потопите в реалната работна среда и ще опитате теоретичните знания на практика. Искаме да се гордеете, че сте част от АББ.

Ако отговаряте на посочените изисквания, ще бъдете поканени на интервю за подходящата за Вас позиция.