ВЪЗПИТАНИЦИТЕ НА TESY СТИПЕНДИАНТСКА ПРОГРАМА

054/ 859 111
054/ 859 168

За TESY

ТЕСИ ООД е част от Фикосота холдинг, и има пет завода – три в Шумен и два в Смядово. Компанията е най-големият български и водещ европейски производител на електрически бойлери, бойлери с индиректно нагряване и отоплителни уреди за дома. С иновативния си подход към пазара и продуктите, с динамично развиващ се екип от високо мотивирани специалисти, понастоящем ТЕСИ реализира своята продукция в повече от 50 страни на 4 континента. Фирмата продължава своето развитие в посока към увеличаване на производствения си капацитет и лансиране на нови продуктови линии. Основна цел пред ТЕСИ за следващите 3 години е да се утвърди като третия най-голям производител на електрически бойлери в Европа.

TESY в цифри

- Продажби в над 50 държави на 4 континента
- 750 служители
- 5 завода
- Top 4 производител на електрически бойлери и отоплителни уреди в Европа
- 3 главни продуктови категории – електрически бойлери, електрически отоплителни уреди, комбинирани и индиректно загрявани високообемни бойлери
tesy.com
„Възпитаниците на TESY”
стипендиантска програма
Програмата е предназначена за ученици, завършващи последен курс на средно образование.
TESY подкрепя придобиването на висше техническо образование, като отпуска следните стипендии:

Пълна „TESY отличник” стипендия покриват се всички учебни такси и се отпуска месечна стипендия в размер на 350 лв. за всеки учебен месец

Пълна TESY стипендия покриват се всички учебни такси и се отпуска месечна стипендия в размер на 300 лв. за всеки учебен месец

Частична TESY стипендия покриват се всички учебни такси

Факултетите, в които може да се обучавате са: Машинно-технологичен факултет, Електротехнически факултет, Факултет по изчислителна техника и автоматизация, Факултет автоматика, Факултет по електронна техника и технологии в Технически Университет Варна, Русенски Университет „Ангел Кънчев” и Технически Университет София.

По време на обучението ще можете да съчетавате теоретичните академични знания с практическия опит по време на летните стажове в TESY. След дипломирането ще бъдете назначен като инженер в TESY на трудов договор.

Ако искате да разберете повече за програмата или желаете да кандидатствате, моля пишете ни на recruitment@tesy.com
Може да се свържете с нас и на телефон: 054/ 859 129