Стажантска програма в отдел „Техническа поддръжка”

21.04.2021 22:41:42
Шумен
054/ 859 111
054/ 859 168

TESY е водеща компания, която отстоява позициите си на пазара, чрез иновации и високи стандарти. Нашите продукти са впечатляващи със своето качество, технологични решения и дизайн. Успеха си през годините дължим на постоянната ангажираност и изобретателност на нашите служители.

TESY отваря за пореден път своите врати, за да посрещне млади и амбициозни хора.  Целта ни е да Ви предоставим възможност за практически опит по специалностите, които учите. Нашите ментори ще ви въведат в дебрите на професионалния свят и ще ви дадат възможност да реализирате научената теория в практиката. Присъединете се към нашата лятна стажантска програма:

Стажантска програма в отдел

„Техническа поддръжка”

Описание на дейността:

-          Участва в отстраняване на аварии, планувани ремонти и превантивна поддръжка;

-          Работа с техническа документация;

-          Поддръжка и администриране необходимите справки за дейностите в отдела.

Подходяща специалност:

-          Машиностроителни и електротехнически специалности -  втори и трети курс на обучение;

-          Автоматика, електроника - втори и трети курс на обучение;

-          Индустриално инженерство - втори и трети курс на обучение.

Присъединете се към света на TESY и в замяна ще получите

- Възможност за реализиране на научената теория на практика;

- Ментор, който да подпомага Вашето успешно практическо обучение;

- Трудов договор съгласно Кодекса на труда;

- Месечно възнаграждение;

- Допълнителни социални придобивки;

Изпратете ни своя автобиография на e-mail: recruitment@tesy.com. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Конфиденциалността е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.