Национални дни на кариерата 2021

10.03.2021 17:37:04
София

Ела на форума на живо или онлайн, за да се срещнеш с водещи компании, които ще ти предложат възможности за кариерно развитие в различни бизнес области.
Вход за посетители онлайн: СВОБОДЕН, със задължителна регистрация.
Вход за посетители на живо: СВОБОДЕН. Регистирай се за събитията на живо, за да те държим в течение с организацията на събитието в твоя град!
С оглед на динамичната епидемиологична обстановка – регистрацията е твоят кратък път за да бъдеш информиран. Ще те държим в течение с настъпващите промени, къде и кога ще можем да се срещнем на живо и какви кариерни възможности те очакват. Регистрирай се сега!

Защо да се включиш в „Национални дни на кариерата“?

• „Национални дни на кариерата“ ще се проведат онлайн за цялата страна и на живо в няколко града.
  • Може да се включиш от всяко място. Единствено ти е необходимо устройство с достъп до интернет.
  • Пряк контакт с работодатели - имаш достъп до водещи работодатели и техните свободни позиции.
  • Улеснена комуникация - всички интервюта се провеждат в онлайн чат формат, така че да бъдеш улеснен максимално в комуникацията си, що се отнася до първоначалния контакт с работодателя.

Място на провеждане

• Виртуален ден - 8 април 2021 - Онлайн на платформата на Brazen Technologies
  • Варна - 10 май 2021 - Дворец на културата и спорта, зала Младост Б
  • Пловдив - 12 май 2021 - Пловдивски Панаир, Конгресен Център
  • София - 18 - 19 май 2021 - Национален дворец на културата, ет. 5
  • Габрово - Очаквайте скоро нова дата за провеждане.
  • Русе - Очаквайте скоро нова дата за провеждане.
  • Свищов - Очаквайте скоро нова дата за провеждане.
  • Велико Търново - Очаквайте скоро нова дата за провеждане.