Учител в детска градина

Образование и курсове, научна дейност
Почасова работа
04.03.2021 00:00:00

Мариана Статева

ЧАСТНА ДЕТСКА ГРАДИНА "СМЕХОРАНИЯ" ЕООД

- Владее различни методи на обучение и възпитание и прилага разнообразни образователни материали.

- Съобразителност.

- Притежава грамотност.
- Владее разнообразни форми и средства за диагностика и оценяване на постиженията на децата.
- Умее да определя различните образователни и познавателни потребности на децата и да работи за максимално развитие и изява на всяко дете съобразно индивидуалните му заложби, способности, интереси и предпочитания. Прилага диференциран подход при обучението и възпитанието на децата.
- Осигурява предпоставки за развитие на детското творчество.
- Умее да работи в екип.
- Креативен.
- Обича децата, проявява търпимост, има желание да работи в постоянно развиващ се творчески колектив.

Поради усложнената епидемиологична обстановка, документи и информация НЕ се предоставят на място в детската градина.

Моля, изпращайте CV само по имейл, а за допълнителна информация използвайте посочения телефонен номер.

Месторабота Русе;

6-часов работен ден;

Подходяща и за студенти;

Подходяща и за кандидати с малък или без опит;

Езици: Английски