Стажантска програма “Global Young Talent Program – Together”

12.01.2021 00:00:00

Айсел Билял

„Пашабахче България“ ЕАД е  дъщерно дружество на холдинга „Шишеджам“, промишлена група, чиято основна дейност е производството на стъкло и химически вещества. “Шишеджам” развива производство в 13 страни, предлага изделия на клиенти в над 154 държави и осигурява заетост на повече от 21 хиляди души.
Заводът произвежда чаши, чинии и други изделия от стъкло с търговската марка „Пашабахче” и изделия за световно известни търговски марки като - ИКЕА, Кока-Кола, Пепси, Хайнекен, Макдоналдс и др. Заводът разполага със 16 производствени линии, като в производството са внедрени най-новите технологии. Към днешна дата “Пашабахче България” ЕАД е глобален производител, който продължава по пътя си към целта да стане един от трите най-големи производители на стъкло в света.

„Пашабахче България“ ЕАД предлага Стажантска програма “Global Young Talent Program – Together”. Стажантската програма е насочена към студенти учащи по специалност „Екология и опазване на околната среда“ или сходна специалност;.

Програмата ще бъде съобразена с учебния план и възможностите на студентите.

Изисквания

Условия на стажантската програма:

Ÿ Програмата е подходяща за студенти учащи в трети или четвърти курс бакалаври, учащи магистри или докторанти във висше учебно заведение.

Ÿ Предпочитани специалности – специалност „Екология и опазване на околната среда“ или сходна специалност.

Ÿ Добро владение на Microsoft Office;

Ÿ Умения за работа в екип и динамична среда.

Ÿ Желание за усвояване на нови знания и умения;

Като стажант в нашата компания вие ще получите:

Ÿ Ежемесечно възнаграждение в размер на минималната работна заплата за страната;

Ÿ До 11 месеца продължителност на стажантската програма

Ÿ Възможност за работа в динамичната и предизвикателна работна среда

Ÿ Натрупване на практически опит от реалната практикa