Стажантска позиция в Дирекция „Финансови процеси и репортинг“

Застрахователна дейност
19.06.2024 00:00:00
Малина Джекова

ЗАД ”Алианц България”

Част от Allianz SE – европейски лидер в застрaховането и финансовите услуги. Компанията има над 130- годишна история, опит, фирмена политика и високи стандарти по отношение на своите клиенти и служители. Във връзка с подпомагане дейностите на Направление“ Финанси, риск и контролинг“ :

Стажантска позиция в Дирекция „Финансови процеси и репортинг“
Ref. N St_F

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:
• Подпомага дейността на дирекция „Финансови процеси и репортинг“;
• Участва в изпълнението на процедурите по счетоводното приключване на дружествата в САП
• Участва в изпълнението на процедурите по импорт на счетоводните данни на дружествата в системата на Групата
• Участва в изготвянето и спазването на Графиците по месечните, тримесечните и годишното приключване на счетоводствата на дружествата
• Създава контролингови обекти в САП
• Стартира и проверява различни видове репорти за Групата и за местни цели
• Изготвя документация на процесите

ОСНОВНИ ИЗИСКВАНИЯ:
• Студенти с икономическа или математическа специалност предпоследна или последна година;
• Отличен английски език
• Много добра компютърна грамотност / MS Word, MS Excel, MS PowerPoint/;

КАКВО ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Платен стаж с гъвкаво работно време
• Обучение и професионална практика в екип от отлични специалисти
• Ползване на международен опит в финансова група с изградени традиции

Начало на стажа: по взаимно договаряне
Продължителност: дългосрочно;

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ:
• Автобиография.

ЗАД “Алианц България ” предлага отлични възможности за професионално обучение в динамична среда, придобиване на практически знания и умения, в международна финансова институция.

Документите (моля посочете референтния номер на позицията, за която кандидатствате) се подават онлайн.

Кандидатите, одобрени по документи, ще бъдат поканени на интервю. Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.