СТАЖАНТИ МЕХАНОИНЖЕНЕРИ В ОТДЕЛ МЕХАНОПОДДРЪЖКА

Bulgaria
Цвета Иванова
02/ 8820 233

ТИТАН Груп, един от основните световни производители на цимент, ръководи над 40 компании в 13 страни и е работодател на повече от 6000 души в целия свят. Основана в Гърция през 1902 г., TITAN се разраства като мулти- регионален, вертикално интегриран производител на цимент, съчетаващ предприемаческия дух и оперативно съвършенство с уважение към хората, обществото и околната среда.

За поредна година "Златна Панега Цимент" АД, част от групата Титан и водещ производител на строителни материали в България обявява началото на своята лятна стажантска програма.
Ние търсим млади и амбициозни хора, които притежават интелект и емоционална зрялост, желание за работа и развитие, които споделят нашата ценностна система и са мотивирани да прекарат своето лято с нас, за да са:

СТАЖАНТИ МЕХАНОИНЖЕНЕРИ В ОТДЕЛ МЕХАНОПОДДРЪЖКА

С какво ще се занимавате докато сте при нас:
•       ще работите и ще се учите от екип опитни и квалифицирани специалисти
•       ще бъдете въвлечен в процеса на плановите и неплановите ремонти на механо оборудването
•       ще наблюдавате процеса по превантивната поддръжка на съоръжения и инсталации
•       ще участвате заедно с екипа в анализирането на възникващите проблеми и неизправности при експлоатацията на машините
•       ще имате възможност пряко да наблюдавате и съдействате при разработване на планове за ремонтни дейности
•       ще научите как се планират доставките на материали и резервни части за махано поддръжка, с цел ефективно покритие на нуждите
•       ще участвате в създаване на "План за смазване" на оборудването в завода
•       ще подпомагате проекта по промяна на обозначението на оборудването в завода

Ние бихме избрали вас, защото:
•       сте студент в III курс на обучение или сте завършили техническо образование в някоя от следните области: машиностроителната техника и технологии (топла или студена обработка на металите или специалности по поддръжка на машини и съоръжения)
•       владеете добре английски език
•       притежавате добра компютърна грамотност
•       имате желание за работа в индустриална среда
•       вие сте готов да посрещате реални бизнес предизвикателства
•       вие сте целеустремен, любопитен и организиран
•       искате да работите в екип
•       готов сте да пътувате

Вие бихте избрали нас, защото:
•       ще научите повече за съвременните методи за поддръжка на механооборудването
•       ще придобиете практически опит в динамична работна среда
•       ще бъдете част от бързо развиваща се международна компания
•       ще ви предоставим платен стаж на трудов договор с минимална продължителност 1 месец (и възможност за продължаване от 3 до 6 месеца)
•       ще работите в безопасна атмосфера
•       ще ви осигурим храна и безплатен транспорт от маршрутите: София, Плевен, Ловеч, Луковит и Тетевен

Месторабота с. Златна Панега

Ако сме предизвикали вашия интерес:
Моля, изпратете актуална автобиография и мотивационно писмо на български език до 20.05.2019 г., като посочите длъжността, за която кандидатствате

на имейл hr@titan.bg или онлайн през сайта на компанията- секция ЗА ХОРАТА в titan.bg

Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.