Стажант в клон Русе, УниКредит Лизинг

Банково дело
17.05.2018 00:00:00
София

Нашият екип знае колко е ценно да получиш подкрепа при старта на кариерата, затова ние в УниКредит Булбанк даваме възможност на младите хора да приложат на практика познанията си и да направят първите си професионални стъпки.

Стажантската ни програма има за цел да подаде ръка на студентите или наскоро завършилите специалисти, като ги запознае с основните дейности от работата в банковата сфера и съчетае обучението с реалните работни предизвикателства в екипа на водеща финансова институция.

В момента търсим Стажант в отдел Клонова мрежа Русе - Лизинг, където ще имате възможност да се запознаете със следните дейности:

• Да подпомагате извършването на лизинговите услуги;
• Да подпомагате стимулирането на клиентския интерес;
• Да се научите да работите с клиенти и да предлагате продукти;
• Да подпомагате колегите в чисто административния процес по обслужване на клиентите;

Изисквания

Нашите стажанти са:

• Завършили или в процес на завършване на Висше Икономическо образование;
• Желаят да съчетаят теоретичното си обучение с реалните предизвикателства, които поднася работата;
• С добра компютърна грамотност – MS Office - Word, Excel, PowerPoint;
• Динамична, инициативна и организирана личност;
• С много добри комуникативни и организационни умения.

Детайли за кандидатстване:

• Месторабота: гр. Русе;
• За да кандидатствате попълнете формата ни : https://www.unicreditbulbank.bg/bg/karieri/kandidatstvane/

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени.

Предоставянето на личните данни е доброволно, тяхното обработване, ползване в процеса по подбор и съхраняване ще се извършва в пълно съответствие със Закона за Защита на Личните Данни. „УниКредит Булбанк“ АД в качеството си на администратор, гарантира пълна защита на конфиденциалността на личните данни.