Стажант в екип Прилагане стандарти за комуникация

Транспорт и логистика
02.09.2019 00:00:00
Иглика Капинчева

В Еконт вярваме, че качеството и ефективността вървят ръка за ръка. Екип Стандарти за качество е екип от хора със стремеж към съвършенство. Стандарти за комуникация. Проследяването и подпомагането на правилната комуникация в компания са главни цели на направлението. Затова създаваме и следваме вътрешни правила за добър стил в комуникацията, докато спазваме наложените в българския език стандарти и правила.

Успешният кандидат:

• координира екипи, ресурси и бюджети, води изрядна документация, а когато стандартът не е спазен, не се колебае да отрази това

• има нагласата “Ще направя нужното”, “Всичко е възможно” и “Зависи от мен”

• общува активно с колеги и вижда всички страни на ситуацията, винаги проверява информацията, която има

• вижда възможностите във всяко предложение и се чувства комфортно в динамиката на промяната.

Каним те да:

• следиш устната комуникация през централата на Еконт и писмената комуникация в компанията да са по стандарт

• следиш стандартите за комуникация и всички документи, свързани с тях

• извършва мониторинг по зададените от компанията критерии

• отразяваш положителните резултати и нарушения по действащите стандарти и методи

• предписваш необходимите действия за корекция и проследяваш изпълнение.

Ако ти си комуникативен, със стремеж към съвършенство и за теб е важно комуникацията между хората да е винаги ясна и да води до по-добри взаимоотношения. Ако умееш да се поставяш в обувките на другия и обичаш да изпипваш всеки детайл от работата си. Ако това си ти, Еконт е за теб.

Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Избраният кандидат ще сключи трудов договор с Еконт Експрес ООД.

Месторабота Русе;

Пълно работно време;