Русенски университет
"Ангел Кънчев"

Системен оператор в call-център

Отрасъл
Телекомуникации
Вид
Пълен работен ден
Публикувана на
22.06.2020 00:00:00
Фирма
Град
Русе
Държава
България
Лице за контакти
Нетуъркс
Телефон
082 500 003

Описание

Ние сме НЕТУЪРКС - ние правим нещата малко по-различно. Ние работим много, но в края на деня виждаме реален резултат от нашата работа. И знаем, че нашият принос ИМА ЗНАЧЕНИЕ. Не сме капки в морето. Ние създаваме разлика!

Ако търсиш работа с малко работно време, не много ангажименти, спокойствие и приемлива заплата - тогава вероятно не сме добър избор.
Но ако искаш да дадеш своя принос, ако искаш да започнеш скромно, но да виждаш как напредваш ден след ден, да се преборваш с трудностите и това да ти доставя удоволствие... Ако искаш да учиш и да "крадеш занаят" от най-добрите, тогава може би си струва да опиташ с нас.

Изисквания към кандидатите:
1. Отлични комуникативни умения. Правилен говор и правопис.
2. Познания в областта на компютърните мрежи (LAN) и архитектурата им, е голям плюс.
3. Много добри умения за работа с Интернет приложения и мрежи, начинът им на функциониране, с цел съдействие при решаване на проблеми.
4. Умения за разрешаване на проблеми в движение, и под напрежение. Техническа грамотност и аналитично мислене са голям плюс.
5. Личен критерий за добре свършена работа.

Основни задължения на системния оператор в call-център:
1. Да разговаря с техници на фирмата, с цел въвеждане на информация във вътрешно-фирмена база данни.
2. Да съдейства на колегите си от Нетуоркс-България по телефон, чат и e-mail.
3. Да решава проблеми на техниците в ежедневната им работа с Интернет и ТВ устройства, настройки и др.

Ние предлагаме:
1. Добри условия за работа и възможност за професионално развитие
2. Заплащане на базата на постигнатите резултати, не по-малко от 800лв чисто, средно около 1100лв, а тези, които напредват бързо - 1500 и повече.
3. Непрекъснато обучение и възможност за повишаване на квалификацията.

Работно време:
5-6 дневна работна седмица, като 6-тият ден е пожелание, с по-високо заплащане.
Бонуси от 100 до 700 лв., които се определят от системата - брой приети обаждания, компетентност (отговор на въпроси), грижа за техниката и фирмените активи, и други.

Месторабота Русе;

Подходяща и за студенти;

Подходяща и за кандидати с малък или без опит;

Обратно