Проектен мениджър в Интелигентни технологии

Пълен работен ден
15.05.2019 15:30:27
Валентина Монова

В Еконт всеки ден се случва нещо ново, някой има нова идея, която бързо пораства в план, а после в проект. Тогава се включва проектният мениджър и прави така, че нещата да се случат качествено, лесно и в срок. Екип Интелигентни технологии подпомага останалите екипи с детайлни бизнес анализи, справки и отчети, чрез които се следи сегашното и се прогнозира бъдещото състояние на процесите в Еконт.

Успешният проектен мениджър:
• е комуникативен. Той обяснява проекта и задачите по него, докато е сигурен, че всички имат едно и също разбиране за целта и резултата
• е организиран. Координира екипи, ресурси и бюджети, води изрядна документация
• има нагласата “Ще направя нужното”, “Всичко е възможно” и “Зависи от мен”
• е прозорлив. Умее да вижда три стъпки напред и възможните рискове
• прави асоциации между сходни казуси и предлага варианти, без да взима самостоятелни решения
• се ориентира бързо в нови софтуери
• има натрупани познания в управлението на проекти. А ако няма - готов е да учи много
има опит/образование в IT сферата

Основните му задачи включват:
• да се грижи да имаме екип, който работи за изпълнението на целта на проекта
• да поставя измерители, с които проверяваме ефективността на проекта
• да поставя задачи на екипа и да следи изпълнението им да е качествено и в срок
• да поддържа изрядна проектна документация
• при възникнали казуси да информира веднага собственика на проекта

Ако си резултатно ориентиран, обичаш да организираш хора и докарваш нещата докрай. Ако искаш да си част от проекти, които променят пазара на куриерски услуги, имаме предложение за теб.

Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Избраният кандидат е сключи трудов договор с Еконт Експрес ООД.

Месторабота Русе