Офис сътрудник и връзки с бизнеса

Пълен работен ден
21.12.2023 00:00:00
Милен Добрев

Нова възможност за кариерно развитие в Русенската търговско-индустриална камара

Уважаеми студенти и възпитаници на Русенския университет „Ангел Кънчев“,

Имаме удоволствието да ви информираме за атрактивна възможност за начало на вашата професионална кариера. Русенската търговско-индустриална камара (РТИК) обявява свободна позиция за „Офис сътрудник и връзки с бизнеса“. Тази стартова позиция е идеална за всеки, който е ентусиазиран и мотивиран да се развива в динамична бизнес среда.

Ключови задължения:

1. Подкрепа на изпълнителния директор:

- Помощ при ежедневни технически и административни задачи.

- Подготовка на базови доклади и презентации под насока.

- Бизнес-кореспонденция и деловодство.

- Посрещане на официални гости и участие в представителни срещи.

2. Развитие на политиката за членство и връзки с бизнеса:

- Участие в дейности, насочени към привличане на нови фирми членове на Камарата.

- Промотиране на услугите и дейността на Камарата.

- Помощ при организирането на събития и инициативи за ангажиране на членовете.

3. Управление на информационно-комуникационните системи:

- Помощ при управлението на CRM системата на Камарата и актуализиране на дигиталното съдържание.

- Поддръжка на уебсайта и социалните медии на Камарата.

Изисквания:

- Завършена степен в областта на бизнес администрацията, комуникациите, информационните технологии или сродна икономическа специалност (наскоро завършилите се насърчават да кандидатстват).

- Силна мотивация за учене и адаптиране в динамична среда.

- Основни познания за инструменти за дигитална комуникация (познания по CRM системи са предимство).

- Добри комуникативни умения на български и английски език.

- Колаборативен дух, желание за работа в екип и ентусиазъм за професионално развитие.

Какво предлагаме:

- Отлична възможност за стартиране на вашата кариера в подкрепяща и насочена към растеж среда.

- Обучение по време на работа и възможности за професионално развитие.

- Шанс да допринесете за важни проекти и инициативи.

- Конкурентно заплащане и социални придобивки.

Процес на кандидатстване:

За да кандидатствате за позицията „Офис сътрудник и връзки с бизнеса“, моля изпратете вашата автобиография заедно с мотивационно писмо на електронния адрес info@rcci.bg. В мотивационното писмо изтъкнете защо проявявате интерес към тази позиция и как вашите умения и опит могат да допринесат за успеха на организацията.

Русенската търговско-индустриална камара е работодател, който предоставя равни възможности и е ангажиран със създаването на разнообразна и включваща работна среда. Приемаме кандидатури от всички квалифицирани кандидати.

Повече информация за нас можете да получите от интернет страницата ни: www.rcci.bg

Благодарим ви за вниманието и очакваме с нетърпение вашите кандидатури!

С уважение,
Екипът на РТИК