Младши експерт в екип Изследователи

17.11.2020 00:00:00
Еманоела Петрова

Развитие в Еконт

Търсим ентусиастите, с които заедно да достигаме нови върхове, да споделяме и получаваме знания

Експерти в логистиката от 1993 г.

Над 3000 души са част от голямото семейство Еконт

Постоянна възможност за развитие

Стаж за ученици и студенти

В Еконт се стремим да имаме ясна представа за логистичния пазар – какво се случва, как се случва и защо се случва във всеки един момент. Целта на нашия екип Изследване потребители и услуги е да разбираме състоянието на този пазар, случващите се промени в него и нуждите от тях.

Търсим ентусиаст, който ще анализира пазарните тенденции и потребностите на потребителите, така че да се вслушаме и да успеем да чуем гласа им.

Ако ти си:

аналитичен. Виждаш връзката между причина и следствие и защо нещо се случва;

адаптивен. Чувстваш се комфортно в динамична среда;

организиран. Умееш да приоритизираш задачите си;

ориентираш се бързо в нови софтуери.

Каним те да:

слушаш какво казва клиентът, когато ни се обажда

четеш с разбиране какво пише клиентът за нас в социалните мрежи

превеждаш събраната информация на разбираем език за всички в Еконт

правиш проучвания и анализи, за да разбереш от какво се нуждае нашият клиент

извеждаш тенденциите на развитие за логистичния бизнес и електронната търговия

следиш възможностите за бизнес развитие пред Еконт.

Ако умееш да слушаш внимателно и да вникваш в думите на хората. Ако си готов да учиш, да се адаптираш към постоянно променящия се пазар на логистични услуги, изпрати своята автобиография на български език тук.

Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Избраният кандидат ще сключи трудов договор с Еконт Експрес ЕООД.

Месторабота Русе;

Подходяща и за студенти;