Консултант към Клиентски център

23.10.2020 00:00:00
Еманоела Петрова

Развитие в Еконт

Търсим ентусиастите, с които заедно да достигаме нови върхове, да споделяме и получаваме знания

Експерти в логистиката от 1993 г.

Над 3000 души са част от голямото семейство Еконт

Постоянна възможност за развитие

Стаж за ученици и студенти

В Еконт държим на качеството и клиентското преживяване. Нашият екип Клиентски център Еконт приема постъпващите запитвания от клиенти и служители на компанията. Ние откликваме на различни теми и казуси, постъпващи във всички канали за комуникация.

Успешният консултант се стреми да определя точно нуждите на всеки клиент и колега, и да поднася информацията ясно и разбираемо.

Нашите консултанти:

• са комуникативни. С радост разговарят по телефона или в чат с клиенти;
  • са клиентски ориентирани. Те поставят клиента и неговата удовлетвореност на първо място;
  • са стабилни в трудни ситуации и умеят да помагат бързо и ефективно;
  • са гъвкави. Работят на дневни смени, за да са максимално полезни на клиентите;
  • притежават емпатия. Могат да влязат в обувките на клиента и да разберат ситуацията;
  • учат бързо. Чувстват се добре в динамична среда и се адаптират бързо;
  • имат умения за комуникация с афектирани клиенти;
  • са резултатно ориентирани и са винаги в готовност да приемат нови казуси;
  • са екип от будни, млади хора с желание да бъдат полезни на клиенти и на колеги.

Каним те да:

• приемаш постъпващи запитвания от клиенти и служители на компанията
  • даваш точна, пълна и актуална информация на клиентите
  • приемаш и обработваш заявки от клиенти на националния номер на Еконт, в социалните мрежи или по имейл
  • консултираш всички служители на компанията при необходимост.

Позицията е подходяща и за хора с трайни увреждания.

Ако работата в клиентски център е възможност за теб да подобриш преживяването на всеки клиент. Ако умееш да се поставяш в обувките на другия и имаш обективна преценка в трудни ситуации, то изпрати своята автобиография и препоръки тук.

Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Избраният кандидат ще сключи трудов договор с Еконт Експрес ЕООД.

Месторабота Русе;

Подходяща и за студенти;

Подходяща и за кандидати с малък или без опит;

Заплата от 1200 до 2000 BGN (Бруто)