Виртуални дни на кариерата ще се проведат за седми път в България на 16 юни 2020 г.

19.05.2020 10:05:44
София
България

Виртуални дни на кариерата ще се проведат за седми път в България на 16 юни 2020 г. Събитието започва в 11:00 часа и ще продължи до 17:00. Очакват ви близо 35 водещи и желани работодатели, с които ще имате директна чат комуникация в рамките на 10 минути.

Участващите компании в предишното шесто издание на събитието бяха от различни сфери – банки и финанси, информационни технологии, BPO, търговия, консултантски услуги, производство, човешки ресурси и др.

Единственото online кариерно събитие, организирано от  JobTiger, е следващата технологична крачка в развитието на кариерните форуми. То се случва изцяло онлайн, което позволява на търсещите работа или стаж да кандидатстват от различни градове, по най-удобния и бърз за тях начин – практически от всеки компютър, таблет или смартфон, без да прекъсват нормалните си дневни активности и без да пътуват.

Виртуални дни на кариерата се организира от компанията за комплексни HR услуги JobTiger. За да научите повече за предстоящите кариерни събития, организирани от компанията, която е и най-големият организатор на кариерни събития в страната, посетете сайта jobtiger.events или следете Facebook и LinkedIn страниците на JobTiger, както и страницата на кариерните събития – Дни на кариерата във Facebook.

За допълнителна информация, можете да се свържете с екипа на JobTiger:

www.JobTiger.bg

E: office@jobtiger.bg

T: +359 2 49 180 10

Виртуални дни на кариерата са уникален шанс да намерите мечтаната работа на 1 клик разстояние. Повече информация за събитието: https://www.facebook.com/events/1120945411590141/?active_tab=about