trivago GmbH | Стажове и работни места за студенти и висшисти в Германия

София
+49 (0) 211 540 08 448
+49 (0) 211 650 95 120

trivago е една от водещите търсачки за хотели в света, която помага на повече от 120 млн. потребители месечно да намерят своя идеален хотел на най-ниската възможна цена. За своя централен офис в Дюселдорф, Германия, компанията търси да назначи целогодишно талантливи кадри в областта на комуникациите, онлайн маркетинг, информационни технологии, уеб дизайн, продажби и много други. Текущите работни позиции могат да бъдат намерени на  www.trivago.bg/jobs. Страницата се обновява ежедневно. Работните изисквания и сроковете за кандидатстване зависят от съответната позиция. Молбите за кандидатстване, както и всички прилежащи документи, се подават директно онлайн към избраната работна позиция.

Компанията е основана през 2005 г. в Дюселдорф, Германия и понастоящем разполага с 55 международни платформи на 33 езика. Повече за trivago можете да научите тук: www.trivago.bg