Доброволци за Career Show 2020

14.10.2020 11:43:40

С наближаване на Career Show 2020 стартираме кампания за набиране на доброволци.

Какво те очаква като доброволец?

Готини и полезни контакти

Ще имаш възможност да се запознаеш с толкова нови хора, че те съветваме дори да си носиш визитки. Представители на фирми, участници, популярни личности – това са само част от посетителите.

Да бъдеш част от нещо смислено

Замисли се – имаш възможност да си част от нещо толкова голямо, което неминуемо оказва влияние върху много хора и дори съдби. Можеш да бъдеш от полза на хората да намерят мечтаната работа, вдъхновение и да промениш съдби.

Много нови знания и умения

Ще участваш активно в програмата в зависимост от разпределението на ангажиментите и така да научиш ценни неща от първо лице.

Студентите, които се интересуват от тази възможност, могат да се регистрират тук: https://careershow.bg/volunteers/