Тайтън Машинъри България ЕАД

Тайтън Машинъри България ЕАД е лидер на българския пазар в продажбата на вискотехнологични машини за земеделие и строителство. Собственик на компанията е Titan Machinery Inc. - най - големият дилър на CNH в световен мащаб.

Тайтън Машинъри България ЕАД е официален вносител  на  трактори и комбайни CASE IH  и широка гама прикачен инвентар на водещите марки VÄDERSTAD, SALFORD, KVERNELAND, TECNOMA. Паралелно предлага на пазара и пътно-строителна техника с марка Case Construction.

Фирмата  разполага с изградена  мрежа от продажбено - сервизни центрове  и мобилни сервизи в градовете: София, Стара Загора,  Монтана,  Плевен, Добрич, Русе, Бургас. Централният офис на Тайтън Машинъри България EАД е позициониран в София.

бул. Тутракан 42, Русе 7000