Адванс Експертни Оценки ООД

АДВАНС е водеща оценителска компания с екип от професионални оценители на най-широк спектър от активи.

Адванс Експертни Оценки ООД е създадена през 2005 година и разполага с 6 офиса в страната в София, Пловдив, Бургас, Варна, Велико Търново и Русе. Притежаваме развита мрежа от повече от 90 оценители и супервайзори в над 40 населени места в България, като гарантираме услуга с пълно национално покритие. Работим в сътрудничество с всички банки в България /над 20/ и изготвяме над 10 000 оценки годишно. Партнираме си с водещи одиторски компании в България и в чужбина.

АДВАНС е водеща компания в сектора - сред трите най-големи оценителски компании в страната. За периода 2012-2017 година компанията е лидер по обем на извършените оценителски услуги в България.

АДВАНС е част от групата Weston Growth Capital – холдингова структура, предоставящи услуги в областта на корпоративните финанси и финансовия мениджмънт, осигуряване и/или преструктуриране на финансиране, както и комплексни услуги в областта на счетоводното и правното обслужване.

АДВАНС предоставя на своите клиенти и партньори оценителска услуга, която съчетава Опит, Качество и Стойност.
Ръководство
Управител