Лятна учебно-производствена практика

Шумен
Пламена Недева
054 / 858 784

Двете ни програми / Стипендиантска и Стажантска/ са част от стратегията ни за привличане, задържане и развитие на таланти. Предлагаме възможности за проактивни студенти, търсещи отлична подготовка и добър старт в кариерата.
Предвид сферата ни на дейност и нашето производството, бихме се радвали да работим заедно със студенти от следните факултети:

·        Машинно-технологичен

·        Факултет Електротехника, електроника и автоматика
Не конкретизираме специалности, за да бъдем максимално гъвкави и полезни за кандидатите.
Разбира се, съществува и опцията за платен стаж. Този вариант бива разглеждан и обсъждан след постъпване на кандидатурата на студента.

Предлагаме отлични практики за обучение и развитие и вярваме, че ще си бъдем взаимно полезни!
Очакваме студентите на РУ "Ангел Кънчев" с отворени врати и ще се радваме да станат част от Алкомет!