Техник поддръжка на производствено оборудване

Пълен работен ден
13.05.2020 00:00:00

Валя Кюркчиева

LEONI е глобален доставчик на продукти, решения и услуги за управление на енергията и данните в автомобилния сектор и други индустрии. Гамата от продукти включва кабели, оптични влакна, стандартизирани кабели, специални кабели и монтажни системи, както и интелигентни продукти и услуги. Като иновационен партньор и доставчик на решения, LEONI поддържа своите клиенти с ясно изразено развитие и системен опит. Компанията наброява повече от 86 000 души в 31 държави и е реализирала консолидирани продажби от 4,9 млрд. Евро през 2017 г. LEONI започна дейността си в България през 2018 г. и вече сме във фаза на изграждане и разширяване. Нашият завод в Плевен ще обслужва големи автомобилни клиенти в Европа. За кратко време искаме да бъдем един от водещите работодатели в българската автомобилна индустрия. Търсим мотивирани служители, които биха искали да бъдат част от нашето развитие. В момента търсим:

Техник поддръжкана производствено оборудване

Нашето предизвикателство:

• Монтаж, пускане в действие и поддръжка на електрически системи, машини (с и без компютърно управление, полуавтоматични и автоматични, ръчни), съоръжения и инсталации
  • Контрол на нормалното функциониране на производственото оборудване в предприятието
  • Извършване на всички видове ремонтни дейности по наличните уреди, машини и апаратура
  • Проверка на сигурността и безопасната работа на машините и оборудването
  • Спазване на заложените изисквания за качество

Необходими умения и компетенции:

• Електротехнически умения
  • Механически умения
  • Придобита степен по електробезопасност при работа в електрически уредби до 1000V (минимум трета квалификационна група) е предимство
  • Сръчност
  • Инициативност
  • Енергичност
  • Умения за работа в екип
  • Умения за справяне в критични ситуации
  • Желание за усвояване на нови знания и посрещане на нови предизвикателства
  • Владеенето на Английски език на работно ниво е предимство
  • Компютърна грамотност
  • Възможност и желание за работа на смени

Изисквания за образование и квалификация: Образование - Завършено Електротехническо образование

Ние Ви предлагаме:

• Професионална и приятелска работна атмосфера
  • Възможност за кариерно развитие в мултинационална компания
  • Много добро възнаграждение
  • Ваучери за храна
  • Въвеждащо обучение
  • Възможност да участвате в изграждането на компанията в България

В случай, че предизвикахме Вашият интерес, можете да изпратите подробна автобиография на careers.bulgaria@leoni.com, или да се свържете с нас на телефоните на Човешки ресурси:

Деница Георгиева - 064/976 412 или 0886001872,

Валя Кюркчиева – 064/976 401 или 0886001872