Супервайзор Енергийно стопанство (базиран в гр. Шумен)

Пълен работен ден
18.09.2020 00:00:00
София
Юлиана Дундарова
+ 359 882 29 90 90

ЛЕГЕНДАРНО МИНАЛО
ЗАВЛАДЯВАЩО НАСТОЯЩЕ
НАШАТА РЕЦЕПТА ЗА ВЪЛНУВАЩО БЪДЕЩЕ

Всеки ден ние търсим нови начини да станем по-добри в работата си и да достигнем пълния си потенциал. И ключът към всичко това е нашият екип. Карлсберг е мястото, където екипът означава всичко и заедно с това всеки отделен колега има възможност да се отличи. За нашата Пивоварна в гр.Шумен търсим колега, който да поеме предизвикателствата на позиция Супервайзор Енергийно Стопанство. Ако сте готови да се присъедините към екип от професионалисти, споделящи глобален опит, умело преплетен с локални практики, с помощта на които да надградите своите знания и умения, това е вашата позиция!

Вашите отговорности ще включват:
• Планиране, координация и контрол на стратегията на отдел Енергийно стопанство, включително подготовка и актуализация на бюджет за изпълнението й
• Анализ и последващи действия за подобряване на енергийните показатели на Пивоварната
• Осигуряване на ефективност на енергийните процеси (качество, разходи, капацитети) с фокус към подобряване и оптимизации
• Анализ и отчетност на ключовите показатели за представяне на отдела
• Участие в проекти свързани с енергийната ефективност (увеличаване на капацитета, оптимизации и проекти свързани с иновации)
• Насочване, подпомагане и управление на екипа на отдел Енергийно стопанство

Какво можете да очаквате?
Работим в екип, подравняваме действията си осигурявайки пълна прозрачност, носим отговорност за качеството на работата ни, действаме бързо и спрямо правилните приоритети. Нашата работна среда е неформална и независимо, че работим всеотдайно и имаме високи амбиции, смехът и шегите са неизменна част от нашия свят. В допълнение предлагаме:
• 21+ дни платен годишен отпуск, ваучери за храна, здравно осигуряване
• Вътрешно-фирмени събития, които ни обединяват около нашата обща страст: бирата!
• Атрактивни бонуси в съответствие с представянето
• Програма за препоръки
• Възможности за развитие на нови знания: подкрепа от ментори, тренинг в зала, електронна платформа за обучения + регулярно организирани вътрешни обучения
• Любопитен и иновативен екип, който винаги се стреми да надхвърли постигнатите резултати
• Целеустремена компания водена от амбициозна стратегия в областта на корпоративната социална отговорност
• Неформална и социална работна среда с целеустремени колеги

Ние търсим:
• Висше образование с техническа специалност
• Минимум 2 години опит на подобна позиция
• Опит в управление на екип
• Английски език
• Отлични комуникационни умения

Искате да разберете повече??
За повече информация можете да се обърнете към екип Човешки ресурси на Карлсберг България. Краен срок за подаване на автобиография е 05.10.2020. Имайте предвид, че постоянно разглеждаме получените кандидатури и процесът по подбор може да бъде прекратен по-рано от посочения краен срок, така че кандидатствайте възможно най-скоро.

Очакваме Вашата автобиография на електронен адрес jobs@carlsberg.bg! Кандидатствайте сега!

Карлсберг Груп: Произвеждаме бира за по-добро днес и утре

За нас успехът винаги е бил в разнообразието от пиво, марки и колеги. В Карлсберг работим усилено, за да привличаме и развиваме екип с глобално мислене, толерантност към различните култури, с международен опит, като така се стремим да осигурим гъвкава организация, която е подготвена за бъдещи постижения. Чрез признаване и насърчаване споделянето на различни гледни точки ние повишаваме нашата конкурентоспособност. Този подход ни носи успехи и оползотворявайки ефекта от многообразието подкрепяме растеж на бизнеса. В Карлсберг се стремим да осигурим равнопоставени възможности независимо от социалната идентичност и насърчаваме всички кандидати да вземат участие в отворени процеси по подбор независимо от техния пол, националност, вероизповедание или други правно защитени характеристики.

ЛЕГЕНДАРНО МИНАЛО
ЗАВЛАДЯВАЩО НАСТОЯЩЕ