Стажантска Програма „Съвместна работа по проекти за дипломиране“

09.10.2020 00:00:00

Ферай Мехмедова

„Пашабахче България“ ЕАД е  дъщерно дружество на холдинга „Шишеджам“, промишлена група, чиято основна дейност е производството на стъкло и химически вещества. “Шишеджам” развива производство в 13 страни, предлага изделия на клиенти в над 154 държави и осигурява заетост на повече от 21 хиляди души.
Заводът произвежда чаши, чинии и други изделия от стъкло с търговската марка „Пашабахче” и изделия за световно известни търговски марки като - ИКЕА, Кока-Кола, Пепси, Хайнекен, Макдоналдс и др. Заводът разполага със 16 производствени линии, като в производството са внедрени най-новите технологии. Към днешна дата “Пашабахче България” ЕАД е глобален производител, който продължава по пътя си към целта да стане един от трите най-големи производители на стъкло в света.

„Пашабахче България“ ЕАД предлага стажантска програма " Съвместна работа по проекти за дипломиране".Стажантската програма е насочена към студенти от инженерните специалности. Програмата ще бъде съобразена с учебния план и възможностите на студентите.

Изисквания

Условия на стажантската програма:

Ÿ* Програмата е подходяща за студенти в последен курс на обучение, на които им предстои изготвяне на дипломни работи.

Ÿ* Предпочитани специалностиМашинно инженерство, Компютърно управление и автоматизация, Електроника, Дигитален мениджмънт и иновации, Индустриален мениджмънт

Възможности  за провеждане на стажа в следните области:

Ÿ* Производство

Ÿ* Поддръжка и ремонт на производството

Ÿ* Поддръжка и ремонт на ел.системите

Като стажант в нашата компания вие ще получите:

Ÿ* Съвместна работа за изготвяне на проект по тема избрана от вас или от фирмата

Ÿ* Техническо посещение и възможност да се запознаете с динамичната и предизвикателна работна среда

Ÿ* Натрупване на практически опит от реалната практикa

Ÿ* Възможност за реализация след края на програмата