СТАЖАНТИ В ОТДЕЛ ПЛАНИРАНЕ И ОТЧЕТНОСТ

11.05.2018 10:09:56

Цвета Иванова

ТИТАН Груп, един от основните световни производители на цимент, ръководи над 40 компании в 14 страни и е работодател на повече от 5,600 души в целия свят. Основана в Гърция през 1902 г., TITAN се разраства като мулти- регионален, вертикално интегриран производител на цимент, съчетаващ предприемаческия дух и оперативно съвършенство с уважение към хората, обществото и околната среда.

За поредна година "Златна Панега Цимент" АД, част от групата Титан и водещ производител на строителни материали в България обявява началото на своята лятна стажантска програма.

Ние търсим млади и амбициозни хора, които притежават интелект и емоционална зрялост, желание за работа и развитие, които споделят нашата ценностна система и са мотивирани да прекарат своето лято с нас, за да са:

СТАЖАНТИ В ОТДЕЛ ПЛАНИРАНЕ И ОТЧЕТНОСТ

С какво ще се занимавате докато сте при нас:

• ще работите и ще се учите от екип от опитни и квалифицирани специалисти
  • ще се запознаете със структурата и организацията на работа в отдел Планиране и отчетност
  • ще се запознаете със системата за управление на бизнеса SAP R3
  • ще участвате в установяването и отчитането на разходи по икономически елементи
  • ще наблюдавате и подпомагате процеса по събиране на информация и изготвянето на цялостен отчет за ръководството
  • ще участвате заедно с екипа в инвентаризацията на складовете за готова продукция и суровини
  • ще се запознаете с начина на бюджетиране и последващ контрол

Ние бихме избрали вас, защото:

• сте студент в III курс на обучение или завършил висше образование, специалност „Финансов контрол“, „Счетоводство и контрол”, „Стратегическо планиране“, „Финанси” или друга икономическа специалност
  • владеете добре английски език
  • притежавате добра компютърна грамотност
  • имате желание за работа в индустриална среда
  • вие сте готов да посрещате реални бизнес предизвикателства
  • вие сте целеустремен, любопитен и организиран
  • искате да работите в екип
  • готов сте да пътувате

Вие бихте избрали нас, защото:

• ще придобиете практически опит в динамична работна среда
  • ще бъдете част от бързоразвиваща се международна компания
  • ще ви предоставим платен стаж с минимална продължителност 1 месец (и възможност за продължаване от 3 до 6 месеца)
  • ще работите в безопасна среда
  • ще ви осигурим храна и безплатен транспорт от маршрутите: София, Плевен, Ловеч, Луковит и Тетевен

Месторабота с. Златна Панега

Ако сме предизвикали вашия интерес:

Моля, изпратете актуална автобиография и мотивационно писмо на български език до 20.05.2018 г., като посочите длъжността, за която кандидатствате онлайн или през сайта на компанията.

Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания