СТАЖАНТИ В ОТДЕЛ ИНФОРМАЦИОННИ ТЕХНОЛОГИИ

10.05.2018 14:52:28

Цвета Иванова

ТИТАН Груп, един от основните световни производители на цимент, ръководи над 40 компании в 14 страни и е работодател на повече от 5,600 души в целия свят. Основана в Гърция през 1902 г., TITAN се разраства като мулти- регионален, вертикално интегриран производител на цимент, съчетаващ предприемаческия дух и оперативно съвършенство с уважение към хората, обществото и околната среда.

За поредна година "Златна Панега Цимент" АД, част от групата Титан и водещ производител на строителни материали в България обявява началото на своята лятна стажантска програма.

Ние търсим млади и амбициозни хора, които притежават интелект и емоционална зрялост, желание за работа и развитие, които споделят нашата ценностна система и са мотивирани да прекарат своето лято с нас, за да са:

СТАЖАНТИ В ОТДЕЛ ИНФОРМАЦИОННИ ТЕХНОЛОГИИ

С какво ще се занимавате докато сте при нас:

• ще работите и ще се учите от екип от опитни и квалифицирани специалисти
  • ще се запознаете със структурата и организацията на работа в отдел „Информационни технологии“
  • ще се запознаете със Системата за управление на бизнеса SAP R3 и езика за разработка ABAP
  • ще участвате в проектирането на дизайн и програмиране на Java / Java Script web интерфейси към SAP R3
  • ще участвате в проектирането на дизайн и разработка на Oracle SAP R3 потребителски бази данни

Ние бихме избрали вас, защото:

• сте студент в III курс на обучение или завършил висше образование, специалност „Информационни технологии”, „Програмиране”или друга ИТ специалностс профил Разработка на софтуер
  • владеете добре английски език
  • притежавате добра компютърна грамотност
  • имате желание за работа в индустриална среда
  • вие сте готов да посрещате реални бизнес предизвикателства
  • вие сте целеустремен, любопитен и организиран
  • искате да работите в екип
  • готов сте да пътувате

Вие бихте избрали нас, защото:

• ще придобиете практически опит в динамична работна среда
  • ще бъдете част от бързоразвиваща се международна компания
  • ще ви предоставим платен стаж с минимална продължителност 1 месец (и възможност за продължаване от 3 до 6 месеца)
  • ще работите в безопасна среда
  • ще ви осигурим храна и безплатен транспорт от маршрутите: София, Плевен, Ловеч, Луковит и Тетевен

Месторабота с. Златна Панега

Ако сме предизвикали вашия интерес:

Моля, изпратете актуална автобиография и мотивационно писмо на български език до 20.05.2018 г., като посочите длъжността, за която кандидатствате онлайн или през сайта на компанията.

Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност, съгласно разпоредбите на ЗЗЛД.