Стажант в отдел Технически контрол на качеството

Машиностроене
27.05.2020 00:00:00
Анна Димитрова

Производствената фирма „Строително оборудване“ ЕООД, гр. Русе е основана през 1987г., като предприятие за хидропробивна техника. В периода 2005-2017г. фирмата е част от шведската Група Атлас Копко, която през годините инвестира интензивно в строежа на нови производствени мощности, оптимизация на производствения процес и обогатяване на гамата на произвежданите изделия. От началото на месец февруари 2018г. фирмата е придобита от шведската Група Хускварна.

В завода се произвеждат: лека трамбоваща техника; техника за обработка на бетон;ръчна хидравлична техника за строителството като трамбовки, валяци, мастари, машини за шлайфане на бетонни повърхности, чукове, захранващи хидравлични станции, помпи, резачки, машини за ядково пробиване; диамантени дискове за рязане на бетон и на строителни материали.

Обявяваме летен стаж за отдел Технически контрол на качеството

Тема на стажа: Технически средства за измерване в машиностроенето и калибрирането им. Техники и методи за измерване.

Период: юни - септември (по договаряне)

Предлагаме:

Продължителност на стажа 3 месеца (по договаряне);

Придобиване на практически опит в сферата на техническия контрол на качеството в реална работна среда;

Работа на трудов договор на пълен работен ден;

Служебен транспорт;

Обяд;

При необходимост - поемане на част от квартирните разходи за хора от други градове.

Изисквания към кандидатите:

Студенти от трети, по-горен курс или наскоро завършили

Добра обща компютърна грамотност – MS Office;

Прецизност и организираност, конфиденциалност;

Желателно е добро общо ниво по английски език;

Желание за работа в екип, себеразвитие, гъвкавост, готовност за придобиване на основни практични познания.

Как да кандидатствате?

Ако мислите, че сте подходящ за съответния стаж, моля кандидатствайте. Не забравяйте следната информация:

Обяснете накратко, защо кандидатствате;

Подгответе кратка автобиография, в която предоставяте информация за вашия опит - участие в студентски бригади, летни стажове, временна работа, състезания, курсови и дипломни работи, среден успех от курса на обучение, ниво на владеене на английски език и всичко друго, което е свързано с вашите интереси за работа;

Не забравяйте да предоставите телефон и е-мейл за връзка.

Адрес: бул. Тутракан №100, гр. Русе, 7000