Стажант в отдел Производство

Машиностроене
19.04.2018 13:34:40
Анна Димитрова

Производствената фирма „Строително оборудване“ ЕООД, гр. Русе е основана през 1987г., като предприятие за хидропробивна техника, част от Комбината за тежко машиностроене (КТМ). В периода 2005-2017г. фирмата е част от шведската Група Атлас Копко, която през годините  инвестира интензивно в строежа на нови производствени мощности, оптимизация на производствения процес и обогатяване на гамата на произвежданите изделия.
От началото на месец февруари 2018г. фирмата е придобита от шведската Група Хускварна, като сделката е част от инвестиционното преструктуриране, което предприема мажоритарния собственик и на двете фирми Инвеститор АБ.
В завода се произвеждат лека трамбоваща техника, техника за обработка на бетон, ръчна хидравлична техника за строителството - като чукове, захранващи хидравлични станции, помпи, резачки, машини за ядково пробиване.

Обявяваме летен стаж за отдел Производство

Тема на стажа:Изготвяне на инструкции за монтаж, проектиране и изработване на приспособления, довършителни работи по реорганизация на монтажни линии.

Период: 3 месеца в периода от май до септември (по договаряне)

Предлагаме:
- Възможност за включване в стипендиантската програма на фирмата;
- Придобиване на практически опит в съответната сфера в реална работна среда;
- Работа на трудов договор на пълен работен ден;
- Служебен транспорт, храна и карта за спорт;
- Настаняване в студентско общежитие, при необходимост, за хора от други градове.

Изисквания към кандидатите:
- Студенти от втори или по-горен курс;
- Добра обща компютърна грамотност – MS Office;
- Прецизност и организираност, конфиденциалност;
- Желателно е добро общо ниво по английски език;
- Желание за работа с хора, себеразвитие, гъвкавост, готовност за придобиване на основни практични познания.

Как да кандидатствате?
Ако мислите, че сте подходящ за съответния стаж, моля кандидатствайте: anna.dimitrova@bg.atlascopco.com

Не забравяйте следната информация:
- Подгответе кратка автобиография, в която предоставяте информация за вашия опит - участие в студентски бригади, летни стажове, временна работа, състезания, курсови и дипломни работи, среден успех от курса на обучение, ниво на владеене на английски език и всичко друго, което е свързано с вашите интереси за работа;
- Не забравяйте да предоставите телефон и е-мейл за връзка.