Стажант в Бизнес процеси

Транспорт и логистика
08.11.2019 00:00:00
Иглика Капинчева

В Еконт всеки има възможността да внася промени и да подобрява процесите. Ако има по-добър начин нещо да бъде направено, в Еконт реагираме веднага и реализираме промяната. Ние вярваме, че всяко нещо може да бъде подобрено в полза на клиентите. В екип Бизнес процеси регистрираме и проследяваме всяко подобрение до момента на внедряването му.

Търсим колега, който ще работи заедно с екип Бизнес процеси и ще отговаря за тестването и внедряването на подобрения по софтуерите, които използваме.

Стажантът в Бизнес процеси е:

• дигитално грамотен. Ориентира се бързо в нови софтуери;

• е адаптивен. Чувства се комфортно в динамична среда;

• отговорен. Разбира, че от неговата преценка за възможните рискове зависи успехът на подобрението;

• прецизен. Вижда всеки детайл и го взема под внимание;

• умее да свързва и съчетава информация, така че да има ефективен резултат.

Предимство имат кандидатури на хора с опит или образование в сферата на информатиката, информационните технологии и компютърните системи и технологии.

Ти ще имаш възможност да:

• анализираш възможни причини за бъгове и грешки

• откриваш и отстраняваш повтарящи се сигнали и грешки

• подаваш информация за корекции.

Ако имаш аналитичен ум и технически умения. Ако се вдъхновяваш от промените и това как те помагат на бизнеса да расте и да е по-полезен за клиентите. Ако харесваш динамичната работа, то Еконт е за теб.

Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Избраният кандидат ще сключи трудов договор с Еконт Експрес ООД.

Месторабота Русе;

Подходяща и за студенти;

Подходяща и за кандидати с малък или без опит;

Заплата 1200 BGN (Бруто)