Машинен инженер - Конструктор-технолог

07.12.2018 00:00:00
ТМ Технолоджи АД
082/845-877

ТМ ТЕХНОЛОДЖИ АД със седалище в гр.Русе, Дунавска индустриална зона „Тегра“, е производител на голямогабаритни заварени метални конструкции, с многогодишни партньорски взаимоотношения със западноевропейски водещи в сферата си корпорации. Във връзка с разрастването на производствените си възможности се обявява позиция за машинен инженер – конструктор – технолог.

Задачи:

- Обработване и комплектоване на техническата документация (зададена от клиента) спрямо производствените нужди;

- Разработване, внедряване и оптимизиране на работните планове за производството;

- Създаване на спецификации за необходимата инструментална екипировка;

- Разработване на стендове и приспособления;

- Оптимизиране работните ходове чрез измерване на времената за изпълнение, анализ и предложения за подобрения;

Изискване:

- Висше техническо образование;

- Опит на подобна позиция (предимство);

- Работа със софтуери за техническо чертане;

- Западен език (предимство);

Ние предлагаме адекватно и атрактивно възнаграждение, социални придобивки, безплатен транспорт, възможности и подкрепа за професионална реализация и развитие, съобразена с нуждите на работната среда.

Моля, изпращайте актуални автобиографии, мотивационни писма и снимки.

Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност, съгласно разпоредбите на ЗЗЛД.

За контакти:

ТМ Технолоджи АД,