Русенски университет
"Ангел Кънчев"

Контрольор по качеството

Отрасъл
Производство
Вид
Пълен работен ден
Публикувана на
15.03.2019 12:39:30
Фирма
Град
Русе
Държава
България
Лице за контакти
Стоян Генов
Телефон
+359 82 819 258

Описание

Ние търсим амбициозен и организиран човек за позицията Контрольор по качеството.

Основни функции и задължения:
• Упражнява контрол върху качеството на произвежданата продукция, като контролира качеството на постъпващите суровини и материали, провежда контрол в хода на технологичния процес на всички операции.
• Установява причините за лошото качество и брака.
• Контролира качеството на готовите изделия преди тяхното предаване в склада за готова продукция съобразно техническите условия.
• Анализира причините за получените във фирмата рекламации и предлага коригиращи и превантивни мерки.

Изисквания:
• Висше техническо образование
• Познания или опит в системите за управление на качеството се счита за предимство;
• Готовност за сменен режим на работа;
• Умение за динамична работа в екип;
• Умения за работа с компютър;
• Отговорност, честност и лоялност;

Компанията предлага:
- постоянна работа на трудов договор;
- добро заплащане, формирано от основна заплата 650,00лв и ежемесечни бонуси обвързани с индивидуалното представяне до 650,00лв.бруто - 1 300лв.;
- осигурен транспорт;
- допълнителен платен годишен отпуск;

Необходими документи:
• Автобиография с актуална информация и снимка
• Месторабота: Русе, бул. Тутракан № 100

Конфиденциалността на предоставената информация е гарантирана съобразно ЗЗЛД. Всички данни ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Месторабота Русе;

Заплата от 1100 до 1300 BGN (Бруто)

Обратно