Русенски университет
"Ангел Кънчев"

ИНСПЕКТОР ВХОДЯЩ КОНТРОЛ

Отрасъл
Автомобилостроене, транспорт и логистика
Вид
Пълен работен ден
Публикувана на
07.11.2018 00:00:00
Фирма
Град
Русе
Държава
България
Лице за контакти
Светлана Жекова
Телефон
082 81 63 75

Описание

ВИТТЕ Аутомотив България ЕООД предлага работа с най-модерно оборудване и склад.
За тези от Вас, които желаят да бъдат част от най-младата и бързоразвиваща се компания в Русе, предлагаме позиция ИНСПЕКТОР ВХОДЯЩ КОНТРОЛ

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• Да извършва операциите по входящ контрол;
• Да познава работните инструкции;
• Да работи с контролното и измервателно оборудване;
• В случай на регистрирано несъответствие или доставени суровини и материали, които биха могли да окажат неблагоприятно влияние върху производствения процес и/или околната среда, да уведомява прекия си ръководител;
• Да изпълнява служебните си задължения в съответствие с Политиката по качество и дългосрочните и краткосрочни цели на фирмата;
• Да познава и спазва стриктно Правилника за осигуряване на здравословни и безопасни условия на труд;

ОСНОВНИ ИЗИСКВАНИЯ:
• Техническо образование;
• Компютърна грамотност;
• Познания на стандартите за качество;
• Познаване на начина за работа с контролно оборудване;
• Предишен опит в производство;
• Ползване на английски език би било предимство;
• Възможност за работа на две смени;

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
• Социални придобивки - безплатен служебен транспорт Русе, Мартен, Сандрово, Николово, Хотанца, Просена, Долапите и Средна кула.
 • Ваучери за храна
• Субсидия за фирмената столова
• Встъпително обучение на работното място
• Сигурна и дългосрочна работа в развиваща се компания
• Изключително чиста и модерна работна среда
• Спазване на трудовото законодателство

Всеки, който желае да бъде част от най-модерната и бързо-развиваща се фирма в град Русе, моля да заповяда на място или да се информира по телефона за възможностите, които можем да предложим.  Моля изпратете автобиография на имейл: hr@witte-automotive.bg

Телефон за връзка с отдел Човешки ресурси: 082 81 63 75 и 0879 299 102 , 0877 757 109

Личните данни на кандидатите ще бъдат обработвани при строга конфиденциалност от ВИТТЕ Аутомотив България ЕООД, единствено с цел подбор и набиране на персонал, и няма да бъдат прехвърляни на други администратори на данни, освен ако това не е предвидено в закона. Кандидатите предоставят своите лични данни на доброволна основа и ще имат право на достъп и коригиране на личните им данни в разумен срок след подаване на писмено искане.

Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Обратно