Експерт стандарти за комуникация

11.09.2020 00:00:00
Иглика Капинчева

Развитие в Еконт

Търсим ентусиастите, с които заедно да достигаме нови върхове, да споделяме и получаваме знания

Експерти в логистиката от 1993 г.

Над 3000 души са част от голямото семейство Еконт

Постоянна възможност за развитие

Стаж за ученици и студенти

Ние в Еконт силно вярваме, че комуникацията може да е лека, разбираема и хармонична. И то за всички страни в разговора. Изграждаме стандарти за единен стил на комуникация и поведение, основани на взаимно уважение. Спазваме ги както с клиентите ни, така и помежду си. За правилното приложение на стандартите на Еконт се грижи екип от експерти. Те са тези, които най-добре знаят как „звучи“ Еконт и винаги следят комуникацията ни с клиенти на адрес, в офис, по телефона или писмено. Те са и онези хора, които знаят как да превърнат всяка ситуация в позитивна и дават насоки за подобрение.

Търсим нов талант с нюх за добрата комуникация, който да се присъедини към нас.

Представяме си нашия нов колега:

• С внимание към детайла
    Да разбира значението на малките елементи и това как те променят голямата картина.
  • Организиран
    Координира екипи, ресурси и бюджети и води изрядна документация.
  • Позитивен
    Има нагласата “Ще направя нужното.”, “Всичко е възможно.” и “Зависи от мен.”
  • Емпатичен
    Може да се постави на мястото на клиента и да види какво означава неговата пратка за него.
  • С критично мислене
    Винаги проверява информацията, която му е дадена и вижда всички страни на ситуацията.
  • Комуникативен
    Общува активно с колеги и партньори.
  • Обективен
    Когато стандартът не е спазен, не се колебаем да отразим това.
  • Адаптивен
    Вижда възможностите във всяко предложение и се чувства комформтно в динамиката на промяната.

Заедно с него ще постигнем най-високо ниво на комуникация в Еконт като:

• следим стандартите за устна и писмена комуникация и всички документи, свързани с тях;
  • извършваме мониторинг по предварително зададени критерии;
  • отразяваме положителните резултати и даваме обратна връзка при разминаване между стандарта и реалното изпълнение
  • работим с тези колеги, които имат нужда от съдействие, за да подобрят нивото си на комуникация.

Ако се припознаваш сред горните редове, изпрати ни твоята автобиография. Ако и ние те припознаем в тях, ще те поканим на кафе.

Месторабота Русе;

Подходяща и за студенти;

Подходяща и за кандидати с малък или без опит;

Заплата 1200 BGN (Бруто)