ПОКАНА ЗА УЧАСТИЕ В ТРУДОВА БОРСА

16.10.2018 13:03:51

Уважаеми Студенти,

Бизнес иновационен център Инобридж, с любезното съдействие на Център за кариерно развитие при Русенски университет Ангел Кънчев, имат удоволствието да Ви поканят да участвате в Трудова борса, която ще се проведе на 30.10.208 (вторник) във фоайето на Корпус 2 с начален час 9,30 ч.

В борсата ще се включат работодатели от различни отрасли на икономиката, които ще заявят свободни работни места или свои бъдещи потребности от работна сила, търсещи работа лица и други заинтересовани страни. Мероприятието ще подобри информираността за местния трудов пазар и реално ще увеличи шансовете за осигуряване на заетост на младите хора, търсещи както почасова, така и постоянна работа.

Фокусът на събитието е върху безработните младежи и неактивните лица, които ще бъдат насърчени за реализация на пазара на труда. Работодателите, включили се в събитието, ще имат възможността да осъществят пряк контакт с търсещите работа и да направят подбор на кандидати за совите свободни длъжности.

Събитието се изпълнява в рамките на проект 16.4.2.021 „Кариерни пътеки за младежка трудова мобилност“ по програма Интеррег V-A Румъния-България заедно с Университет за аграрна икономика и ветеринарна медицина Букурещ - филиал Кълъраш (Румъния), Русенски университет „Ангел Кънчев“ - филиал Силистра, Търговско-промишлена и селкостопанска камара- гр. Калъраш и асоциация Аксес- гр. Калъраш.

ПРОГРАМА:

Подготовка на щандовете и регистрация

Официално откриване и представяне на фирмите-работодатели

Индивидуални срещи и интервюта

Кафе и неформални разговори