Стажант за Хардуерен отдел

22.02.2018 00:00:00
София
Станка Стоянова

Германската компания ВНТС е специализирана в производството и развойната дейност на електроника за климатици за автомобили. В световен мащаб дружеството осигурява работа на повече от 1900 служители, работещи в Германия, САЩ, Индия, Китай, Япония, България и Мексико. Наши клиенти са водещи производители на автомобили в света.

От 2013 година ВНТС стъпи и на българския пазар и към настоящия  момент осигурява работа на над 400 души.

С цел разрастване на екипа ни, стартираме платена Стажантска програма 2018 и набираме

Стажант за Хардуерен отдел

Изисквания:

- Специалности – Електроника, Телекомуникации, Компютърни системи;

- Минимум завършен 2-ри курс на специалността;

- Английски език на работно ниво.

Задължения:

- Оказва съдействие при изпълнението на разработката на електрически схеми, калкулации  и симулации за електронни модули използвани в климатични изделия.

- Оказва съдействие при изпълнението на прочитане и разбиране на клиентските изисвания за разработката на електронни модули и климатични изделия.

-Оказва съдействие при попълване на документация, свързана с проекти.

-Оказва съдействие при създаване на прототипи и анализ на електронни устройства.

Допълнителна информация:

- Продължителност на стажа – до 6 месeца;

- Възможност за работа на 4, 6 часа или по договаряне;

- Възможност за назначаване на постоянен трудов договор при добро представяне и свободна позиция в ВНТС.

- Стажът се заплаща.

Кандидатурите си може да изпращате на мейл hrbulgaria@bhtc.com с тема: Trainee HWTeam.